Dziennik Gracza

Go down

Dziennik Gracza Empty Dziennik Gracza

Post by Dioscurus on Tue Dec 03, 2013 12:17 am

Tutaj możesz pisać wszystko o własnych postaciach.

Dioscurus
Admin

Posts : 134
Join date : 2013-12-02

View user profile http://dioscurus.forumotion.com

Back to top Go down

Dziennik Gracza Empty Anthony Slayer

Post by artix on Tue Sep 23, 2014 7:20 pm

Anthony Slayer urodził się w niezwykle biednej, wielodzietnej rodzinie na terenie niegdysiejszego Los Angeles. Od najmłodszych lat miał do czynienia z gangami, które rabowały i tak skromny dobytek mieszkańców slumsów. Z konieczności nauczył się używania wszelkiego rodzaju broni palnej, w czym okazał się bardzo dobry. Jako nastolatek został członkiem Dragons - jednego z najgroźniejszych gangów w jego miejscu zamieszkania. Jako świetny strzelec  zyskał sobie przydomek Slayer, którego zaczął używać zamiast swojego nazwiska. Z tego okresu pochodzi jego smok wytatuowany na plecach. W wieku 22 lat popadł w konflikt z szefem swojego gangu, w związku z czym musiał się ukrywać. Jego rodzina została wymordowana przez Dragons, a on sam zaciągnął się do armii.  Został wojskowym snajperem i zdobył sławę odważnego i bardzo rzadko chybiającego celu żołnierza, a także dorobił się wielu blizn. Wiele razy był raniony, jednak jakimś cudem śmierć go nie dosięgła. Jako przedstawiciel wojska miał dostęp do wojskowej technologii, z czego nie omieszkał skorzystać. Wszczepił sobie sztuczne oczy wraz z wieloma ulepszeniami, co uczyniło z niego jeszcze groźniejszego zabójcę niż wcześniej.

Slayer zgodził się na udział w misji Dioscurus, pomimo swoich wątpliwości. Uważał, że jego udział w zwykłej misji kolonizacyjnej jest bezcelowy. Domagał się wysłania kogoś o niższych kompetencjach. Ostatecznie jednak został przekonany przez swojego dowódcę.

Anthony jest człowiekiem samodzielnym, który nie przepada za towarzystwem, nie jest zbyt rozmowny, a jeśli już uda się z nim porozmawiać, to należy być przygotowany na częste złośliwe uwagi. Z drugiej strony jest też bardzo pewny siebie, czasami nawet wręcz lekkomyślny. I co najważniejsze - naprawdę umie strzelać.

artix
Rekrut
Rekrut

Posts : 6
Join date : 2014-03-08

View user profile

Back to top Go down

Dziennik Gracza Empty Alvo Dio Rodriguez

Post by artix on Tue Sep 23, 2014 9:13 pm

Alvo poświęcił całe życie zgłębianiu tajników fizyki, robotyki i ich militarnych zastosowań. Już jako student odznaczał się nieprzeciętną inteligencją oraz zamiłowaniem do techniki. Porzucił jednak studiowanie na rzecz samodzielnego zgłębiania wiedzy dotyczącej sztucznej inteligencji oraz wirtualnej rzeczywistości. Z tego powodu nie stał się sławnym naukowcem poważanym w naukowym środowisku, jednak jego wiedza na temat walki wirtualnej oraz mózgów pozytronowych jest całkiem spora. Ponieważ z powodu braku wyższego wykształcenia nie został przyjęty przez żaden instytut naukowy, Alvo stworzył własne laboratorium w piwnicy swojego wielkiego domu.  Dzięki swojej pracowitości z czasem stał się sławny z powodu swoich badań. Został zaproszony na misję Dioscurus jako specjalista od wirtualnej rzeczywistości i sztucznej inteligencji.

Alvo jest prywatnie bardzo miłym człowiekiem, chociaż trochę za bardzo lubi się przechwalać. Nigdy jednak nie odmawia pomocy innym.

artix
Rekrut
Rekrut

Posts : 6
Join date : 2014-03-08

View user profile

Back to top Go down

Dziennik Gracza Empty Re: Dziennik Gracza

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum