Streszczenie fabuły

Go down

Streszczenie fabuły Empty Streszczenie fabuły

Post by Tomek on Sat Nov 21, 2015 5:42 pm

Proponuję w tym wątku wrzucać coś w rodzaju mini-streszczeń fabuły, zawierających esencję z tego co działo się na poprzedniej sesji, by wszystkim łatwiej było śledzić bieg, niezwykle rozbudowanych wydarzeń.

Tomek
Astronauta
Astronauta

Posts : 39
Join date : 2015-01-15

View user profile

Back to top Go down

Streszczenie fabuły Empty Re: Streszczenie fabuły

Post by Tomek on Tue Nov 24, 2015 2:31 am

Gra 18

W poprzednim odcinku...Po nieudanych negocjacjach z Derekiem drużyna zjeżdża z powrotem windą do sektora więziennego, w celu uzupełnienia braków w wyposażeniu w tamtejszym Arsenale. Niestety, na dole okazuje się, że poziom został już przejęty przez ludzi Lebegue. Żołnierze są mocno poddenerwowani. Turret strzegący wejścia do zbrojowni, zostaje włączony.

Osoby z implantami medycznymi dostają informację o przemęczeniu organizmu.

Z korytarza wyłania się człowiek wyglądający jak wyniszczony wrak. Próbuje prosić o pomoc, ale niemal natychmiast dostaje kopniaka w twarz od Colina, po czym zaczyna drzeć się na całe gardło. Zaalarmowani żołnierze zrywają się do windy, ale całą ekipa zjeżdża już na niższy poziom, pozostawiając nieszczęśnika swojemu losowi. Zza drzwi słychać oddalające się odgłosy wystrzałów i wybuch granatu.

Winda. Bohaterowie, zmęczeni ciągłym uciekaniem, postanawiają zdobyć kartę przetargową, która pozwoli im wkupić się w łaski liczącego się patrona. Na cel wybrana zostaje czarna skrzynka z Dioscurusa II. Znajduje się ona jednak w zdekompresowanym sektorze, a członkom zespołu brakuje dwóch skafandrów.

Drużyna zjeżdża na poziom techniczny, do apartamentów inżynierskich. Nawigacja, jako miejsce przechowywania skafandrów wskazuje śluzę wyjściową ze statku.

Zespół rusza do śluzy. Po drodze następuje spotkanie z trzema wyznawcami kultu Ahmadana. Na skutek zasadzki dowódca kultystów zostaje pojmany, jeden z jego ludzi postrzelony, a następnie dobity przez Żyda Aarona. Podcina mu on gardło, mszcząc się za to, że został podpalony, gdy ten postrzelił go w nogę ze swojego specjalnego pistoletu. Ostatni z kultystów ucieka i przedostaje się do śluzy prowadzącej na zewnątrz statku. Ubiera jeden ze skafandrów, zarządza dekompresję pomieszczenia, jeden z wolnych skafandrów bierze ze sobą, a resztę wyrzuca w kosmos. Następnie puszcza statek.

W międzyczasie  okazuje się, że kultyści nieprzypadkowo znaleźli się w tej sekcji statku. Pojmany dowódca sekty zmuszony zostaje do otworzenia gabloty skrywającej potężny pancerz wspomagany typu CASTOR. Jedną z najpotężniejszych zbroi jakimi, dysponuje ludzkość. Hira wchodzi do pancerza, który, szczelnie zamyka się on wokół niej. Włącza się system diagnostyki, identyfikuje usterkę sensorów, ku przerażeniu całego zespołu, wzywa robota inżyniera.

W drużynie następuje rozłam. Hira niemal siłą zostaje  wypchnięta za burtę statku, podczas, gdy reszta próbuje szczęścia, chowając się w różnych zakamarkach.

W przestrzeni kosmicznej, Hira, szukając miejsca  do ukrycia, dostrzega uciekającego kultystę. Bez problemu dogania go i wyszarpuje mu dodatkowy skafander, który wziął ze sobą. Siła szarpnięcia rzuca sekt anta w próżnię.

Tymczasem. Robot inżynier nie pojawia się. Hira wraca do drużyny. Ma pretensję o to, że została opuszczona. Pablo montuje w jej zbroi dodatkowy, superenergetyczny zasilacz, odebrany dowódcy kultystów. Diagnostyka wskazuje na znaczny skok mocy.

Cała ekipa rusza w kierunku stacji, by kolejką przejechać do Centrum Badawczego. W drodze do kolejki natrafia na inną ekipę przeszukiwaczy, lecz unika spotkania z nimi, chowając się w szafach.

Centrum Badawcze. Na miejscu są kręci się paru mocno podenerwowanych ludzi Lebegue’gi. Wszyscy ubrani są w grube, potężne pancerze techniczne. Drużyna prześlizguje do sali konferencyjnej. Znajdują  ciało Sigmunta. Nie ma przy nim dysku. Zakłócenia R+ na panelu zdobytym od kultystów wskazują na obecność trójnogów. W następnym pomieszczeniu z sufitu zwisa najwyraźniej nieaktywny trójnóg. Collin wyrusza na samodzielne przeszukiwanie pokoju. Pablo za pomocą panelu odebranego kiedyś kultystom wzywa robota inżyniera na teren zajmowany przez ludzi Lebegue, lecz nic się nie dzieje. W tym samym czasie, Collinowi udaje się znaleźć, wśród zwałów sprzętu, czarną skrzynkę.  Do pomieszczenia z Collinem wlatuje sonda i  wyjmuje z trójnoga mózg pozytronowy. Jej komunikat oznajmia, że jest on przestrzały i na wymianę.

Colin chwyta czarną skrzynkę i wraca do drużyny. Ludzie Lebegue w końcu decydują się na wejście do korytarza prowadzącego do centrum konferencyjnego, zostają jednak zabici przez rozbudzonego trójnoga.  Bohaterowie uciekają do wyjścia, obezwładniając po drodze kolejnego z żołnierzy.

Śluzie oddzielająca dawny Obóz Wolnych od reszty centrum badawczego. Drużyna zostaje złapana w pułapkę. W pomieszczeniu z którego przed momentem wyszła pojawia się trójnóg, a drzwi, którymi opuścić miała Obóz, zaczyna przecinać z drugiej strony, strumieniem plazmowym, robot serwisant, ten sam model, który wcześniej naprawiał trójnoga. Na szczęście robot tylko testuje nową broń . Po wypaleniu  dziury w drzwiach, odlatuje do kolejnych. Ekipa wykorzystuje to, by przemknąć do kolejki. Cudem tylko unika wykrycia, przez przyczajonego w stercie złomu trójnoga.

Kolejka. Hira dostaje ofertę handlową od Czarnej Twierdzy. Drużyna wyczuwa, że znaleźć może potężnych sojuszników. Wszyscy razem wyruszają na spotkanie z tajemniczą organizacją.

Czarna Twierdza. Drużynie odebrana zostaje broń, pod groźbą wypełnienia pokoju przejściowego, w którym się znajduje, trucizną. Cały zespół zostaje zaprowadzony do dowódcy, któremu Hira przekazuje mu czarną skrzynkę.

Próba odczytu danych nie jest satysfakcjonująca.  Większość  informacji uległa zniszczeniu. Ilość utraconych danych wskazuje, że skrzynka mogła być narażona na promieniowanie kosmiczne przez ponad 2, a nawet 6 tysięcy lat.

Udaje się wychwycić także inne ślady zapisu. Traktujące o kontakcie z obcą formą życia...

Najważniejsze wydarzenia na sesji:
+ zdobycie zbroi CASTOR
+ odzyskanie czarnej skrzynki z Dioscurusa II
+ przedostanie się do środka Czarnej Twierdzy

Tomek
Astronauta
Astronauta

Posts : 39
Join date : 2015-01-15

View user profile

Back to top Go down

Streszczenie fabuły Empty Gra 19

Post by Tomek on Tue Dec 15, 2015 3:42 am

W poprzednim odcinku...

Grupa odkrywa ciemne Strony Czarnej twierdzy. Zamiast spodziewanych leków i opieki, zespół otrzymuje podłogę, z brudnymi kocami, jako miejsce do spania oraz pudło opatrunków i med-żelu.

Po kilku godzinach odpoczynku, z drużyną spotyka się kolejny z członków Czarnej Twierdzy, Albert.

Albert objaśnia plany Twierdzy. Twierdza przekierowała statek, by leciał w kierunku Euphiry, są już bardzo blisko. Kolejnym krokiem jest desant sprzęt potrzebnego do utworzenia koloni i przystąpienie do kolonizacji z porzuceniem statku, co ponoć stoi w sprzeczności z planami Lebegue’gi, który chce na nim zostać.

Albert nakazuje drużynie wykazanie jeszcze jednego dowodu zaufania.  Jest nim wykonanie rozkaz zabicia Nikita Sevastyana - brata Yury’ego, który według otrzymanych informacji podstępnie wkupił się w łaski Twierdzy i uciekł z ważnym sprzętem. Nagrodą ma być przyjęcie do organizacji, a także wszystkie przedmioty znajdujące się w magazynie w którym ukrywa się Nikita. Arnold przekazuje drużynie namiary.

W drogę wyruszają: Pablo, Aaron, Kolin, Hira i Chińczyk. Arina zostaje zostawiona w Czarnej Twierdzy ze względu na zły stan zdrowia.

W czasie przeszukiwania magazynów Kolin zostaje niemal zabity przez jedną z pułapek, zastawionych przez Nikitę, z powodu głupoty Chińczyka, który umyślnie ją aktywuje, gdy Kolin jest w pobliżu. Na szczęście, ten pierwszy wychodzi cało z wybuchu, niemal bez obrażeń, w drużynie narastają antagonizmy względem azjaty.

Nikita zostaje osaczony w magazynie wskazanym przez Alberta i dwukrotnie postrzelony w czsie walki z karabinu plazmowego, przez Chińczyka. Aaron dobija go szybko nożem, nim zdąży on dojść jakkolwiek do siebie.

W magazynie zostaje znaleziona znaczna ilość sprzętu i broni, między innymi pułapki wybuchowe na laser, oraz mech techniczny, którego można przy odrobinie sprzętu przerobić na wersję bojową. Mecha chce kontrolować  Chińczyk, jednak karta do niego zostaje znaleziona przez Pabla i przekazana w tajemnicy Aaronowi (pomijając, żę nikt z zespołu nie potrafi sterować maszyną).

Drużyna wraca do Alberta, który nie wydaje się usatysfakcjonowany rozwiązaniem przez nią problemu skradzionych rzeczy. Cała ekipa zostaje oficjalnie członkami Czarnej Twierdzy, wciąż, jednak nie ma dostępu do jej wnętrza - Albert stwierdza, że wtedy musieli, by wszystkim zainstalować implanty z neurotoksynom, a nie chcą tego robić. W zamian za kartę dostępową do mecha Albert przekazuje Aaronowi uszkodzony implant mózgowy, do sterowania tą maszyną, a Chińczyk dostaje potężny, prototypowy, ciężki karabin na pręty, mogący w teorii przebić pancerz samego trójonoga. Odrzut jest potężny, pręt jest w stanie przebić zbroję z nanorurek, lecz broń zacina się już po pierwszym strzale, testowym.

W  zamian za stały dostęp Czarnej Twierdzy do swoich soczewek R+, drużyna dostaje  dostęp do sektora z Ahamdanem, w którym to ponoć chce się z nimi spotkać sam Oliver Ostler.

Sektor Ahmadana cały pokryty jest zimnymi, metalowymi figurami geometrycznymi, wczepionymi w ściany, sufity i podłogi, a także w główne serwery. Ich krawędzie są ostre jak brzytwa, w sekcji nie ma grawitacji. W trakcie zwiedzania znaleziona zostaje utworzona z metalowych rąbów statua kojarząca się z krzyczącym Ikarem.

W jednym z pomieszczeń, do którego wkracza Aaron spoczywa ogromna kula, której oko rozjarza się czerwonym balskiem, a z wnętrza wystrzeliwują liczne odnóża z ostrzami, po tym, gdy tylko Żyd, przekracza próg. W panice rozrywa on sobie skafander o jeden z rąbów i z pomocą Pabla ledwie udaje mu się uciec z powrotem do windy.

Stratni o jednego członka zespołu, Pablo, Chińczyk, Kolin i Hira docierają w końcu do Sali konferencyjnej, w której czeka na nich manifestacja Olivera Ostlera w R+. Na jej końcu znajdują się drzwi za którymi znajduje się on ponoć we własnej osobie. W zamian za to, że udzielenie informacji prosi o łaskę zakończenia jego życia.

Przy wstępnej rozmowie okazuje się, że Oliver próbował kontrolować Ahmadana podpinając się do niego, lecz z czasem coraz bardziej tracił kontrolę, ponadto był świadkiem jak Lebegue wbrew kapitanowi chciał wyłączyć maszynę, a Żyd Aaron swym zachowaniem, dał mu pretekst do aresztowania dowódcy. Co więcej, istnieje możliwość dostania się do pomieszczenia w którym znajduje się Ahmadan...

Najważniejsze wydarzenia:
+ poznanie planów Czarnej Twierdzy - zmiana kursu na Euphirę (zrealizowana), kolonizacja planety i porzucenie statku
+ poznanie planów Lebegue - pozostanie na statku
+ zabicie Nikity Sevastyana
+ zdobycie i przekazanie karty do mecha technicznego Czarnej Twierdzy w zamian za uszkodzony implant do sterowania mechami
+ otrzymanie od Czarnej Twierdzy uszkodzonego prototypu karabinu mogącego ponoć przebić pancerz trójnoga
+ udostępnienie Czarnej Twierdzy dostępu do swoich soczewek R+
+ spotkanie z Oliverem Ostlerem w sektorze Ahmadana

Tomek
Astronauta
Astronauta

Posts : 39
Join date : 2015-01-15

View user profile

Back to top Go down

Streszczenie fabuły Empty Gra 20

Post by Tomek on Tue Jan 05, 2016 12:42 am

W poprzednim odcinku...

Grupa rozmawia z Oliverem Ostlerem, który okazuje się być w rzeczywistości tylko encją R+, emulującą osobowość swojego pierwowzoru. Z prawdziwym Ostlerem encja straciła kontakt kilka godzin wcześniej, po tym jak skontaktował się on z Czarną Twierdzą i podał jej swoją dokładną lokalizację . Ostler bis przekazuje drużynie, że zainspirowany dokonaniami Sigmunda Castela chciałby przekazać jej niezwykłej wagi informacje. Jednak, by to zrobić drużyna musi udać się najpierw do Apartamentów Kapitana. Ostler bis nie chce wyjaśnić, dlaczego, czemu nie może podać informacji od razu, ani czego ona dotyczy. Powodem konspiracji ma być ponoć Ahmadan.

W międzyczasie, Aaron zauważa przez zewnętrzne szyby windy rozbłysk rozległej eksplozji  w sekcji mieszkalnej. Do dziury powstałej po wybuchu wlatuje rój trójnogów.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji grupa postanawia sprawdzić pomieszczenia Ostlera. Są one w tym samym pokoju w którym rozmawiała z Ostlerem. Za pomocą  encji otwiera zablokowane drzwi . Pomieszczenie składa się z pokoju będącego centrum telekonferencyjnym i łazienki.  Oby dwa pomieszczenia  są w opłakanym stanie, jako, że Ostler gnieździł się w nich miesiącami. Nie ma ani śladu życia, a Katsuo znajduje na podłodze bezgłowe zwłoki . Jest także drugie wyjście, prowadzące do  windy, zablokowane niemal całkowicie korytarzem ostrych sześcianów. Tak jak poprzednio, przez środek korytarza sześcianów przechodzi wąski tunel wolnej przestrzeni, przez który ledwo co przecisnąć mógłby się człowiek

Drużyna opuszcza pokój. Aaron, który rozdarł wcześniej swój skafander otrzymuje nowy, znaleziony w kabinach Ostlera. Pablo, Hira i Katsuo postanawiają sprawdzić, czy da się dostać do pomieszczenia z Ahmadanem. Katsuo wypala plazmą dziurę w podłodze windy zablokowanej w szybie prowadzącym do superinteligencji. Niestety cały 20-metrowy korytarz pokryty jest ostrymi sześcianami, z wyjątkiem bardzo wąskiego tunelu, przebycie go w miękkim skafandrze wydaje się nie być możliwe, Hira odmawia podjęcia ryzyka. Grupa postanawia, póki co, pozostawić Ahmadana w spokoju.

Ponieważ trójnogi szaleją w sekcji mieszkalnej, drużyna decyduje się nie wracać windą, tylko przejść drogą zewnętrzną. Udają się do śluzy.

Na miejscu okazuje się, że śluza wraz z prowadzącym do niej korytarzem zniknęła. Tam gdzie powinno znajdować się przejście zieje ogromna, kulista, pusta przestrzeń o ścianach najeżonych ostrymi sześcianami. W jej środku powoli obraca się wielki sześcian, otoczony przez kilkumetrowej długości prostopadłościany. Otwór wyjściowy  jest po drugiej stronie. Grupa decyduje się na przejście. Gdy wszyscy są w środku Katsuo rzuca w kierunku sześcianu złoty łańcuch. Na jego powierzchni zaczynają kształtować się wizerunki głów rozlicznych , przerażonych ludzi, a zza jego ścian wystrzeliwują dwa trójnogi i rzucają się na przelatującego w ich pobliżu Aarona. Dzięki sprawnemu poruszaniu się w 0 G Żydowi udaje się, cudem, ujść z życiem.

W końcu cała grupa jest na zewnątrz statku Dioscurus. Widać stamtąd  glob Euphiry, przecinany sporadycznie potężnymi, kilkuset-kilometrowymi wyładowaniami elektrycznymi. Trójnogi zniknęły. W odległości około pół kilometra dryfuje zniszczona, podziurawiona stuleciami uderzających w nią meteorytów kosmiczna stacja badawcza  Alamteja, będąca modułem Dioscurusa II. Grupa postanawia ją eksplorować.

Drużynie bez przeszkód udaje się dostać do środka stacji. Rozpoczyna się przeszukiwanie pomieszczeń. Aaron znajduje w skrzyniach przy śluzie paczki zawierające składane jetpacki do szybkiego poruszania się w próżni i zaczynają montować je z Pablem. W tym czasie Hira, Katsuo i Colin przesuwają się w głąb  stacji. W kolejnych pomieszczeniach odkrywają dryfujące bezwładnie trupy załogi z przestrzelonymi głowami. Po wejściu do jednego z pomieszczeń Hira zostaje zaatakowana przez drona, który bez ostrzeżenia wypuszcza w jej kierunku serię  strzałów z karabinu maszynowego. Zewsząd zaczynają pojawiać się kolejne drony, rozpoczyna się mordercza walka. Maszyny strzelają do wszystkiego co się rusza. Hira unieszkodliwia jedną z maszyn, lecz kolejna,  z którą szamocze się Aaron, spycha go z siebie, po czym ładuje w jego pierś morderczą serię!

Ciąg dalszy nastąpi...W skrócie:

Sektor z Ahmadanem
   1. odkrycie, że Ostler prawdopodobnie nie żyje
   2. wybuch w sekcji mieszkalnej, połączony z atakiem trójnogów
   3. zdobycie od encji Ostlera informacji o niezwykle ważnych i krytycznych danych, które może im ona przekazać tylko i wyłącznie w sektorze Apartamentów Kapitana
   4. opuszczenie sektora Ahmadana i odwiedzenie kosmicznej stacji badawczej Almatea

Stacja badawcza Almatea

   5. zdobycie jetpacków do szybkiego poruszania się w 0G
   6. atak robotów na i śmierć Aarona

Tomek
Astronauta
Astronauta

Posts : 39
Join date : 2015-01-15

View user profile

Back to top Go down

Streszczenie fabuły Empty Gra 21

Post by Tomek on Sun Jan 24, 2016 9:01 pm

W poprzednim odcinku...

Trwa walka na stacji Almathea. Jeden dron zniszczony, pozostałe trzy strzelają. Aaron, ginie przeszyty serią. Hira unieszkodliwia kolejne roboty, polujące na drużynę, aż w końcu wyłącza wszystkie z walki. Dla Aarona jest już jednak za późno - jego skafander uległ dekompresji...

Grupa postanawia w dalszym ciągu eksplorować Almateję. W jednym z korytarzy Hira napotyka Ibena Jonasa Øvre’a - przedstawiciela tajemniczej frakcji doków, która odcięła się całkowicie od reszty statku, zawłaszczając hangary i nie dopuszczając nikogo  do znajdujących się wewnątrz nich statków kosmicznych, niezbędnych do wylądowania na powierzchni Euphiry.  Iben nie przepada za Czarną Twierdzą dla której pracują nasi bohaterowie, jest jednak w kropce - jego brat został wcześniej poważnie zrraniony przez jednego ze zbuntowanych dronów, a Iben nie  posiada odpowiedniego zaplecza medycznego. Bohaterowie razem z nim udają się do ich czółna kosmicznego, którym on wraz z bratem przylecieli na stację, niestety skromne zasoby medyczne drużyny są niewystarczające i młodszy Øvre umiera. Chińczyk po raz kolejny wprowadza negatywną atmosferę, wyśmiewając brak zdolności medycznych norwega.

Załamany po śmierci brata Iben wyjaśnia cel swojej misji - przylecieli na stację, by odzyskać z niej dane zebrane z obserwacji planety przez satelity Dioscurusa II. Z braku lepszych alternatyw, a także z uwagi na fakt, że Iben posiada czółno, drużyna postanawia mu pomóc, w nadziei na późniejsze ewentualne korzyści.

W czasie dalszej eksploracji okazuje, że Hira, prawdopodobnie zniszczyła ostatnie drony na stacji, bo bez większych problemów udaje się dotrzeć do pomieszczenia z centralnym serwerem stacji. Iben bez trudu włamuje się do systemu i pobiera z niego wszystkie dane. Większość zebranych informacji została stracona na skutek upływu lat i promieniowania kosmicznego, tylko 3 ze wszystkich satelit wystrzelonych przez Dioscurusa II jeszcze działają, z czego tylko jedna z nich zwraca sensowne dane.

Badając historię wyników analizy spektralnej gazów wchodzących w skład atmosfery drużyna zauważa, że tlen na Euphirze, przed przybyciem człowieka stanowił ok. 16% zawartości powietrza, natomiast po pojawieniu się ekspedycji Dioscurus II jego poziom gwałtownie spadł niemal do zera. Co więcej okazuje się, że planeta posiada nieregularne punkty, w których stężenie tlenu jest bardzo wysokie, wynoszące, aż 20,9%! Iben przesyła wszystkie pobrane dane drużynie i ludziom z doków.

Streszczenie fabuły Euphir10
Tlen na Euphirze

Po odzyskaniu danych wszyscy wracają na czółno, pakując tam przy okazji komplet jetpacków złożony ze sprzętu na stacji. Iben wyjaśnia na czym polega konflikt między Dokami i Czarną Twierdzą. Oby dwie strony stoją w klasycznym pacie - Doki mają na wyłączność na statki umożliwiające lądowanie na Euphirze, tymczasem Czarna Twierdza kontroluje główne turrety Dioscurusa, zdolne w okamgnieniu zestrzelić dowolny statek, większy od czółna. W międzyczasie na komunikatorze Pablo pojawia się wiadomość od Garrixa, który składa mu propozycję dostanie się z Ibenem do środka doków i zabicie ich przywódcy - Pablo odrzuca ofertę.

Drużynie udaje się przekonać Ibena do polecenia do Apartamentów Kapitana, w celu zdobycia krytycznych danych, o których mówił Ostler bis. Pablo chce pokojowego zakończenia zimnej wojny pomiędzy Twierdzą i Dokami, dlatego też obiecuje, że każda ze stron zdobędzie dostęp do tego co zostanie tam znalezione..

Apartamenty Kapitana.

Drużyna dolatuje czółnem do zewnętrznej ściany statku, za którą znajdują się  Apartamenty. Cały bok tej sekcji statku straszy dziurami ziejącymi po wybitych szybach.  Iben pozostaje na statku, by ubezpieczać powrót, reszta, wlatuje do środka przez poszczerbione okna. Nagle całe pomieszczenie  rozżarza się jasnym światłem, w R+ spawnuje się awatar Darusa Defoura, generalnego dyrektora Światowej Organizacji Kosmicznej, etyka, filozofa i noblisty, na którym to ponoć wzorowany miał być model charakteru Ahmadana. Darius wgrywa Pablowi program z kodem, który według tego co mówi, jest w stanie zainfekować i zbuntować wszystkie maszyny Ahmadana -problemem jest fakt, że każdą z maszyn zainfekować trzeba osobno.

W momencie przekazania kodu, drzwi pomieszczenia otwierają się, wylatują zza nich roboty. Natychmiast oddają zmasowany ogień w kierunku Pabla i reszty drużyny. Pod morderczym ostrzałem drużyna cudem opuszcza kajuty Kapitana i chroni się za kadłubem czółna. Iben  natychmiast odpala silniki, odlatując tak daleko jak to tylko możliwe od statku.  Zza rufy widać błysk potężnej eksplozji, podobny do tego który miał miejsce w Apartamentach Mieszkalnych, nas szczęcie czółno jest już wystarczająco daleko.

Pablo, Hira, Katsuo i Colin wchodzą do środka czółna, gdy nagle odzywa się konsola kultystów - WEZWANO ROBOTA INŻYNIERA. Iben pakuje w nią całą serię wirusów, lecz jedyne co mu się udaje to spalenie mikroprocesorów i wyświetlacza.

Trójnóg jest na tropie statku...

W skrócie:
+ poznanie Ibena Jonasa Øvre z Doków, posiadającego czółno kosmiczne
+ zdobycie informacji o historii i bieżącym składzie atmosfery Euphiry
+ zdobycie w Apartamentach Kapitana od awatara Darusa Defoura programu do zainfekowania robotów służących Ahmadanowi
+ udostępnienie wirusa od Defoura Czarnej Twierdzy (przez podsłuch) i Dokom (przez Ibena)

Tomek
Astronauta
Astronauta

Posts : 39
Join date : 2015-01-15

View user profile

Back to top Go down

Streszczenie fabuły Empty Re: Streszczenie fabuły

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum